İEM Randevu Saatleri Nedir?

İstanbul Emniyet Müdürlüğü randevu saatleri için alt kısımda yer alan yorum alanını okuyunuz. Randevular sınırlıdır.

https://e-randevu.istanbul.pol.tr/randevuApp/

İEM Randevu Nasıl Alınır?

Aşağıda vereceğimiz linke tıklayarak açılan İstanbul Emniyet Müdürlüğü e-randevu sistemi sayfasından öncelikle işlem türü kısmından “Trafik Tescil İşlemleri” bölümünü seçiniz. Daha sonra alttaki kısımdan “Yapacağınız İşlem Türünü” seçiniz.

E-Randevu sisteminde yapılabilecek işlemlerden bazıları şunlardır;

 • Silahlı Özel Güvenlik kimlik kartı müracaatı

 • Silahsız Ögg kimlik kartını silahlı kimliğe çevirmek

 • Silahsız Özel Güvenlik kimlik kartı müracaatı

 • Kayıp - Çalıntı özel güvenlik Kimlik Müracaatı

 • Soyadı değişikliğinden kimlik müracaatı

 • Yıpranmış eskimiş özel güvenlik kimlik kartı değiştirme müracaatı

 • Genel kolluk kuvvetlerinden emekli olanlar

 • İl dışı valilikten alınan yıpranan kimlik kartları

 • Silahsız özel güvenlik kimlik kartı yenileme

 • İl dışı valilikten alınan kayıp - çalıntı kimlik kartları

 • Yeni Özel Güvenlik Kimlik Kartı Müracaatı ( Eski Özel Güvenlik kimliği olanlar )

 • Silahlı özel güvenlik kimlik kartı yenileme

Yapacağınız işlemi seçtikten sonra son olarak ta işlem yapacağınız birimi seçmelisiniz. İşlem yapacağınız birimi de seçtikten sonra “Randevu Al” butonuna tıkladığınızda uyarı işaretlerini takip ediniz ve sizden istenen bilgileri eksiksiz bir şekilde giriniz. Randevu aldığınız zaman emniyete biraz erken gidip eksik belgenizin olup olmadığını sorunuz. Eksik belgeniz varsa eksiklikleri gideriniz. 

Gerekli Belgeler Nasıl Öğreniliyor?

Gerekli belgeler randevu saati seçmeden önce randevu sayfasında sorulmaktadır. Kutucuklar işaretlenerek başvura yapacak şahıslara eksikleri olup olmadığı teyit edilmektedir. Bu şekilde istenen belgeleri en sağlıklı şekilde görebilirsiniz.

İEM Randevu Nasıl İptal Edilir?

İEM e-randevu sisteminden randevu aldınız fakat her hangi bir nedenden dolayı randevunuza gidemeyeceksiniz. Peki şimdi ne olacak? Yukarıda verdiğimiz randevu linkine tıklayarak açılan İEM randevu sayfasından randevu aldığınız işlemi ve işlem yapacağınız birimi seçtikten sonra “Randevu İptal” butonu çıkacaktır. Bu butona bastığınızda TC numarasını, ad, soyad ve baba adını girdiğinizde randevu bilgileriniz listelenecektir. Bilgilerin en altında “iptal et” butonuna tıkladığınızda İEM randevunuz iptal edilecektir.

Yorumlar

Mrb bende çalışan arkadaşlarım gibi aynı derten mağdurum ne açılıyor sayfa nede açılsa bile dolu yazısı çıkıyor karşıma anlamadım ki bunca çalışan personel neden mağdur bırakılıyor cimere iç işlerine yazdım arkadaşlar sizlerde yazın cimerden iç işleri başkanlığı na şikayet olarak ne kadar cok şikayet olursa o kadar faydası olur bence emeklerimiz boşa çıkmamış olur hemde birlikten kuvvet doğar misali herkese iyi çalışmalar dilerim kolay gelsin birde dip not: güvenlik şube müdürlüğü neden telefonları na bakmıyor madem telefona bakılmıyor neden numara var iletişim aracı olarak paramızla rezil olmak böyle bir şey sanırım
Cevap
Bu nasıl sistem 10.11.2021. Tarihten 13 .01 .2022 .kadar randevu alamıyorum 3.kere emniyete gittim .yardımcı olmuyorlar .insani zorla kaçak tasimaya teşvik yapıyorlar.
Cevap

Yorum ekle