EHLİYET SINAV SORULARI ÇÖZ

Alt kısımda 2013-2014-2015-2016-2017-2018 ve 2019 yıllarına ait 50 soruluk çıkmış ehliyet soruları yer alıyor. Bu soruları, 15 günde bir yapılan elektronik ehliyet sınavına katılacak sürücü adayları çözebilir. Çıkmış ehliyet sorularını alta kısımdan ulaşabilirsiniz. Şimdiye kadar sorulmuş yeni sistem ehliyet sorularının tamamı yer almaktadır. Bütün çıkmış ehliyet sorularını çözmeyi unutmayınız!

Ehliyet sınavında çıkmış sorular (50 Soru)

Elektronik Ehliyet Sınav Soruları Denemeleri (50 Soru)

Merkezi sınavlarda ehliyet sınav soruları ve cevapları sürücü adayları için açıklanıyorken elektronik ehliyet sınavında sorular MEB tarafından açıklanmamaktadır. Bu nedenle elektronik sınavda sorulmuş sorulara çalışmak istiyorsanız üstte merkezi sınavda sorulmuş soruları çözerek kendinizi değerlendirmeniz faydanıza olacaktır. Elektronik sınavda sürücü adayı sınava giriyor, ardından yarım saat içerisinde sonucunu öğrenebiliyor. Elektronik sınavda sorular bilgisayar yazılımı aracılığıyla "soru kütüphanesinden" rastgele seçiliyor ve pdf formatında indirmek için sorular yayınlanmıyor. 2019 Ehliyet sınavlarına hazırlanmak için üste bulunan soruları çözünüz.

1 1 1 1 1 Oylar 4.89 (18 Oylar)

Yorumlar

Arkadaşlar burda ki soruların faydası var mı yarın sınavım var yardımcı olurmusunuz
Cevap
Bugün girdim sınava 84 aldım sadece burdan sorulara çalıştım kitaba bakamadım teşekkür ederim değerli bilgileriniz için
Cevap
Hülya hanım 2019 sorularımı cıktı bu gunki girdiginiz sınavda onu ögrenmk istiyorumda sizden bnde carsamba gunu gırcemm sınava yardımcı olursanız sevınırrım
Cevap
Arkadaslar yarin sinavim var burdan calistigimiz sorularin aynsimi cikiyor yoksa benzer sorular
Cevap
Arkadaşlar benim bu hafta sınavim var ben hiç çalışmadım buradaki suruları çıkıyor mu bi yardımcı olsanız sevinirim
Cevap
Arkadaşlar hftaya cumartesi sinava gircem . Bu elektronik 2019 dan mi çıktı en çoğu .
Cevap
slm arkadaşlar bugün sınava girdim genelde burdan test çözdüm 84 aldım herkese tavsiye ederim siteyi
Cevap
Abi hepsine çalışıyorum aldım diyiyorum ama maalesef sınava giriyorum 2 puanla kaçırıyorum acaba neden bana yardımcı olan biri varmı
Cevap
100 de 82 aldım bence çok güzel diye düşünüyorum
Cevap
Merhaba dostlar. Ben geçen hafta pazar günü girdim. nasıl çalıştığımı anlatayım.kursa gitmedim. verilen kitaptan konu çalışması yaptım. ardından buradan çıkmış sınav soruları çözdüm. e-sınavda her sınavdan karma sordular.daha önce buradan çıkmış soruları çözdüğüm için zorlanmadım. bazı soruları değiştirmişler, bazılarını uzatmışlar, bazılarını kısaltmışlar, şıklarda değişiklik yapmışlar ama dediğim gibi hep aynı veya benzer sorular. sınavdan 96 aldım geçtim. önerim çıkmış soruların hepsini çözün.başarılar diliyorum.
Cevap
25 subat pazertesi sınavım var en çok çıkan sorular neler.
Cevap

Yorum ekle