20 EKİM 2018 EHLİYET SINAVI SAAT KAÇTA BAŞLIYOR? SAAT KAÇTA BİTİYOR? TOPLAM KAÇ DAKİKA?

Ehliyet sınavları Türkiye genelinde ortak yapılır ve bütün adaylar sınava aynı anda girer. Bu sınava geç kalma toleransı bulunmuyor. Sınavdan 30 dakika önce sınav yerinde olmanızı öneriyoruz. Sınava geç kalan sürücü adayı sınava alınmıyor...

 

Ehliyet sınavı kaç saat sürüyor?

Genel olarak bakıldığında en kısa süren sınavlardan biri ehliyet sınavıdır. Bu sınav 60 Dakika sürüyor. Toplam 1(bir) saat süren bu sınavdan aday erken çıkamıyor. Bütün sürücü adayları aynı anda sınavdan çıkıyor.

Sponsorlu bağlantılar

 

Ehliyet sınavı saat kaçta başlıyor?

Ehliyet teorik sınavı saat 14:00'de başlıyor. 15:00'de bitiyor.  Soruları çözmek için altta bulunan linke tıklayınız.

Ehliyet sınav soruları

Ehliyet giriş belgesi sorgulama

 

Ehliyet sınavı nerede yapılır?

Ehliyet sınavları Türkiye genelinde okullarda yapılıyor. 

 

Elektronik sınav kaç dakika sürmektedir?(Bazı illerde pilot olarak uygulanmaktadır).

e-sınav’da sınav süresi 45 dakikadır. Elektronik sınavların başlama ve bitiş saatleri için elektronik sınav giriş belgenize bakınız.

 

Elektronik sınav saat kaçta?

Elektronik sınav için belli bir saat söylemek yanlış olacaktır. İl ve ilçelerde yapılan elektronik ehliyet sınavları haftaiçi veya haftasonu yapılmaktadır. Sürücü adaylarının işten gelişleri düşünerek haftaiçi genelde akşam 18:00'den sonra gerçekleştiriliyor. Haftasonu ise 09:00'dan itibaren başlamaktadır. Her saat bir e-sınav yapılmaktadır. Elektronik ehliyet sınavının saat kaçta olduğunu öğrenmek istiyorsanız size kurstan verilen veya verilecek olan elektronik sınavı giriş belgesini kontrol ediniz. Belgede saat kaçta gireceğinizin bilgisi yer almaktadır. 

Elektronik Elektronik Sınavı Nedir?

4 1 1 1 1 1 Oylar 4.00 (1 Oy)