Elektronik Ehliyet Sınav Soruları Çöz 2021-2020-2019

Elektronik(e-sınav) ehliyet sınav soruları sayfasında bulunan denemeler toplam 11 bin çıkmış ehliyet sınav soruları içerisinden seçilmiştir. Sorular geçmişte sorulmuş çıkmış sorulardan oluşmaktadır. Ayrıca sorular güncellenerek, yeni tipte sorular eklenmiştir. Toplam 26 Deneme sınavı(Ehliyet Hazırlık 26'lı Deneme) bulunmaktadır. Yoğun bir emek ve ciddi bir çalışma ile hazırlanan bu deneme sınavları e-sınava uygundur. Sorular çıkma ihtimali en yüksek olan sorulardan oluşmaktadır. Yaptığımız sistemsel analizlerle adayların en çok zorlandığı sorulara da yer verilmiştir. Başarılı olmak için doğru yerdesiniz! Geçme puanı 70'tir. Sınavda başarılı olmak için en az 35 doğru cevabınızın olması gerekmektedir.

Mart, Nisan ve Mayıs 2021 E-Sınav Ehliyet Sınav Soruları

Unutmayınız: Günde en az 4 sınav çözerek elektronik sınava hazırlık sürecinizi tamamlayabilirsiniz!

Dilerseniz üste verilen e-sınav denemelerini ve önceki yıllarda sorulmuş çıkmış ehliyet soruları çözebilirsiniz. Aynı zamanda kursta verilen eğitimlere katılmanızı ve sürücü kursu tarafından sizlere verilen çalışma kitaplarındaki konuları iyice özümsemenizi öneriyoruz.  Denemelerde en çok çıkan sorular, zor sorular ve çıkma ihtimali yüksek sorular yer almaktadır. Bu soruları çözerek elektronik ehliyet sınavına hazırlanabilirsiniz.

Yanlış, eksik veya hatalı soru görürseniz lütfen yorum alanında paylaşınız. Ayrıca yorum alanında çözmekte zorlandığınız veya anlamakta güçlük çektiğiniz soruları sınav adıyla birlikte, kaçıncı soru olduğunu belirtirseniz 24 saat içerisinde sorunun cevabı testin içerisine eklenecektir. Sınavı kazandıktan sonra lütfen yapmayı unutmayın.

Yorumlar

Yarın sınava gireceğim tüm çalışmamı sadece buradan çıkmış soruları çözerek gerçekleştirdim ve yaklaşık 20 tane sınav çözdüysem 1 ya da 2 tanesinden kalmışımdır sizce sadece buradan çözmek yarın sınavı geçmek için yeterli olacak mıdır? Herkese iyi çalışmalar iyi şanslar :)
Cevap
Aynen buradan çalış sorular aynı çıkıyor zaten sadece mantığını kullan soru şekli farklı oluyor cevaplar aynı ben geçen gün girdim 82 aldım 2019.2020.2021 sorularına çalış levhalara bak geçersin
Cevap
2.Elektronik Ehliyet Deneme Soruları kısmında 43. (ilk yardım sorusu) sorunun açıklamalı/resimli olması daha iyi olur diye düşünüyorum.
Cevap
Arkadaslar bugun girdim 86 gectim ama ben kitabi 2 defa okudum sorular cok basit soruların 35tanesi buradan ciktim burda çalışmanızı tavsiye ederim cok soru çözün herkeze basarilar
Cevap
Bu siteden çalıştım bu gün sınavım vardı 94 aldım. Teşekkürler ederim siteye soruların çoğu burada hazırlanan sorulardan çıktı.
Cevap
Bugün sınavım var ne yapmam gerekiyor son hakkım
Cevap
Yarın sınavım var ne yapmam gerekiyor son hakkım
Cevap
Burdanda soru çözmen yeterli olucak sana soruları çözdükten sonra yarışlarına bak düzelt dogru olana bak gecersin
Cevap
Pazartesi günü sınavım var ne yapmam gerekiyor hangi konulara çalışmam gerekiyor son hakkım
Cevap
Pazartesi sınavım var ne yapmam gerekiyor son hakkım hangi konulara çalışmam gerekiyor
Cevap
Ayın 16 sında sınavım var son hakkım hangi konulara çalışmam gerekiyor
Cevap
4 gün sonra sınavım var hangi konulara çalışmam gerekiyor
Cevap
BENİM SINAV NE YAMAN GEREKİYOR CUMARTESİ GÜNÜ İLK YARDIM ZORMU MOTOR ZORMU BİRİCEDE 1 KALDIM 2 SINAVIM VAR BAYA ÇAIŞIYORUM
Cevap
4.üncü sınavın ne zaman hangi konulara çalışıyorsun
Cevap
Son hakkım ne yapmam gerekiyor
Cevap
Ya kitaptan calismayip sadece burdan test cozsek olurmu
Cevap
Olur bol bol test cöz
Cevap
arkadaslar ben ilk sınavdan 68 le kaldım 9 ağustos 2021 bir dahaki sınav ne zaman olur esınav
Cevap

Yorum ekle