Elektronik Ehliyet Sınav Soruları 2018

elektronik ehliyet sınav soruları

Elektronik ehliyet sınavına hazırlanan sürücü adayları sınavdan başarılı olmak için aşağıda yer ve alan daha önceki sınavlarda sorulmuş 32 adet online ehliyet sınav sorularını günlere yayarak düzenli olarak çözmeleri durumunda e-sınavda başarılı olmak için gerekli adımı atmış olacaktır. Bunun yanında sitemiz tarafından hazırlanan ve e-sınav hazırlığının son aşaması olan özel deneme sınavlarını da çözmeyi unutmayınız.

Not: Üstte yer alan çıkmış soruları bitirdiyseniz altta yer alan denemeleri çözmeye başlayınız.

Elektronik Ehliyet Deneme Sınavları

Unutmayınız: Günde en az 4 sınav çözerek elektronik sınava hazırlık sürecinizi tamamlayabilirsiniz!

Elektronik ehliyet sınavında sorulacak sorular merkezi sınavlardaki gibi açıklanmamaktadır. Bu nedenle elektronik ehliyet sınav sorularına ulaşmanız mümkün değil. MEB tarafından daha önceki sınavlarda sorulmuş üste yer alan soruları çözmeniz doğru olacaktır. Aynı zamanda kursta verilen eğitimlere katılmanızı ve sürücü kursu tarafından sizlere verilen çalışma kitaplarındaki konuları iyice özümsemenizi öneriyoruz. Üst kısımda MEB tarafından yapılan ve son 5 yıla ait ehliyet sınav soruları ve denemeler yer almaktadır. Denemelerde en çok çıkan sorular, zor sorular ve çıkma ihtimali yüksek sorular yer almaktadır. Bu soruları çözerek elektronik ehliyet sınavına hazırlanabilirsiniz.

Sponsorlu bağlantılar

Elektronik sınavlarda her türlü işlem elektronik ortamda yapılıyor. Sınavın uygulanışından tutun, sonuçların açıklanmasına kadar tüm süreçte bilişim teknolojileri kullanılmaktadır.  

5 1 1 1 1 1 Oylar 5.00 (2 Oylar)