En Çok Çıkan Ehliyet Sınav Soruları 2024

Bu sayfadaki sorular geçmiş yıllarda uygulanan merkezi sınavlardan, 10 binlerce soru içerisinden seçilen ve "en çok çıkan ehliyet sorularından" oluşmaktadır. Bazı sorular güncellenmiş olup ayrıca yeni tipte sorular da eklenmiştir. Toplam 26 Deneme sınavı bulunmaktadır. Yoğun bir emek ve ciddi bir çalışma ile hazırlanan bu deneme sınavları e-sınava uygundur. Yaptığımız sistemsel analizlerle adayların en çok zorlandığı sorulara da yer verilmiştir. 

Unutmayınız: Ehliyet sınavları her geçen gün daha da zorlaşıyor. Ayrıca e-sınav soruları açıklanmıyor. Bu nedenle hem konu çalışıp hem de test çözmeyi ihmal etmeyiniz.

Dilerseniz üste verilen e-sınav denemelerini ve önceki yıllarda merkezi sınavlarda sorulmuş çıkmış ehliyet soruları çözebilirsiniz. Aynı zamanda kursta verilen eğitimlere katılmanızı ve sürücü kursu tarafından sizlere verilen çalışma kitaplarındaki konuları iyice özümsemenizi öneriyoruz.  

Yanlış, eksik veya hatalı soru görürseniz lütfen yorum alanında paylaşınız. Ayrıca yorum alanında çözmekte zorlandığınız veya anlamakta güçlük çektiğiniz soruları sınav adıyla birlikte, kaçıncı soru olduğunu belirtirseniz 24 saat içerisinde sorunun cevabı testin içerisine eklenecektir. Sınavı kazandıktan sonra lütfen yapmayı unutmayın.

Yorumlar

Erzurum Horasan da sınava girdim 3kez kaldım son hakkim burda kurs vermiyor kar Allah herkese yardım etsin amin
Cevap
3 kere aynı puanda kaldığım sınavdan sonra bu siteyi keşfettim video izlemek falan boş üsteki denemeleri tek çözdüm 1000 tane aşağıdakilere bakmadım bile ve sınavda bire bir burda ki sorular çıktı 4. Hakımda geçtim bol bol soru soru çözün yanlışlarınızı kontrol edin herkese başarılar
Cevap
Merhaba eda hanım sadece burdaki testlerimi çözdünüz acaba
Cevap
yanlış olan cevaplarına çalış üzülme başarırsın
Cevap
Gerçekten çok faydasını gördüm herkese tavsiye ediyorum umarım sınavda başaralı olursunuz bol bol test çözün diyorum şimdiden herkese basirilar.
Cevap
3. Hakkım çalışıyorum çalışıyorum sınava gidiyorum başarısız olup geri geliyorum dua edin geçeyim
Cevap
Merhabalar benden size tavsiye bol bol test çözün ben öğle yaptım ve başardım inşallah Direksiyon sınavında da aynı başarıyı yakalarım
Cevap
Tebrik ederim bol test çözmek gerçekten önemli
Cevap
Ben dosya yaktık gecemiyorum nerede neden geçemiyorum nerede yanlış yapıyorum çözemiyorum kafayı yiyecek yaaa
Cevap
Arkadaş bende 4 kez yazılıda kaldım çalışıyorum fakat yazılıda 3 kez 69 da kaldım ne yapmam gerek acaba saygılar
Cevap
Bu sayfada çalıştım başka yerlerdede baktım en ıyı bu sayfa faydalı oldu bu gun 88 le geçtim yasım 68 gençler daha çabuk öğreniyor calışınca oluyor ben başardıysam herkes başarır
Cevap
Cidden içimi rahatlıatın ful test cözüp yaptığım yanlıslara da çalışıyorum inşallah geçerim ne vardı en zor sınavda
Cevap
tebrik ederim kıymet hanım. ben de yeni başladım çalışmaya. 68 yaşında sınavı başarıyla tamamlamanız, bu yaşta ehliyet almak için azim göstermeniz biz gençler için büyük motivasyon.umuyorum ki direksiyon sınavını da ilk seferde geçersiniz. sevgiler.
Cevap
Arkadaşlar ben bir dosya yaktım bu ikinci dosyam inşallah geçerim dua edin saygılar
Cevap
Bence sorular aynı sadece sorma şekli farklı ben 12 haziranda gidin ve çok kolay geçti 82 le geçtim kurslara kesinlikle katılın
Cevap

Yorum ekle