Elektronik Ehliyet Sınav Soruları Çöz 2020-2019

Elektronik ehliyet sınav soruları sayfasında bulunan denemeler toplam 11 bin çıkmış ehliyet sınav soruları içerisinden seçilmiştir. Sorular geçmişte sorulmuş çıkmış sorulardan oluşmaktadır. Ayrıca sorular güncellenerek, yeni tipte sorular eklenmiştir. Toplam 26 Deneme sınavı(Ehliyet Hazırlık 26'lı Deneme) bulunmaktadır. Yoğun bir emek ve ciddi bir çalışma ile hazırlanan bu deneme sınavları e-sınava uygundur. Sorular çıkma ihtimali en yüksek olan sorulardan oluşmaktadır. Yaptığımız sistemsel analizlerle adayların en çok zorlandığı sorulara da yer verilmiştir. Başarılı olmak için doğru yerdesiniz! Geçme puanı 70'tir. Sınavda başarılı olmak için en az 35 doğru cevabınızın olması gerekmektedir.

Ağustos, Eylül, Ekim 2020 E-Sınav Ehliyet Sınav Soruları

Unutmayınız: Günde en az 4 sınav çözerek elektronik sınava hazırlık sürecinizi tamamlayabilirsiniz!

Dilerseniz üste verilen e-sınav denemelerini ve önceki yıllarda sorulmuş çıkmış ehliyet soruları çözebilirsiniz. Aynı zamanda kursta verilen eğitimlere katılmanızı ve sürücü kursu tarafından sizlere verilen çalışma kitaplarındaki konuları iyice özümsemenizi öneriyoruz.  Denemelerde en çok çıkan sorular, zor sorular ve çıkma ihtimali yüksek sorular yer almaktadır. Bu soruları çözerek elektronik ehliyet sınavına hazırlanabilirsiniz.

Yanlış, eksik veya hatalı soru görürseniz lütfen yorum alanında paylaşınız. Ayrıca yorum alanında çözmekte zorlandığınız veya anlamakta güçlük çektiğiniz soruları sınav adıyla birlikte, kaçıncı soru olduğunu belirtirseniz 24 saat içerisinde sorunun cevabı testin içerisine eklenecektir. Sınavı kazandıktan sonra lütfen yapmayı unutmayın.

Yorumlar

Selamlar öncelikle bu siteyi kuranlara çok teşekkür ediyorum.Daha dün sınava girdim.Sadece buradaki soruları çözerek 88 aldım.Elektronik sınavlara ve çıkmış sorulara bakın gerçekten faydasını göreceksiniz.
Cevap
Ya benim Ekim 27 de sınavım buradaki testlerin hepsini cözdüm fakat kitaba calısmadım nasıl sizce faydasını görürmüyüm buradaki testlerin cevaplarsanız sevinirim tesekkurler..
Cevap
sadece 2 gün buradan çalışarak 86 aldım bugün önce hiç çalışmadığımdan çok ümitsizdim ama buranın yarar çok oldu
Cevap
Bugün sınava girdim ve sadece burdaki 26 testi çözdüm 90 aldım. Kitaba bile bakmadım.Gerçekten sadece buraya baksanız yetiyor.Çok yararlı bir site
Cevap
Az önce sınavdan çıktım Allahrazı olsun bu siteyi yapandan bu siteden 26 denemeyi çözdüm çalıştım 80 aldım inşallah kazanmak hepinize nasip olur teşekkür ederim..
Cevap
Bende bu siteden soruları çözdüm 17 Ekim sınava girdim 72 puan aldım emeği geçen düzenlen çok teşekkür ederim bu sorulara çalışan kazanıyor bire bir sorular çıktı
Cevap
26 Tane Elektronik Sınav Çözdüm Hepsinden 70 Üzeri Puan Aldım Sınavda Geçeriz İnşallah
:)
Cevap
Selamun aleykük arkadaşlar sınav girmeden önce hep burdaki testlere calistim ortalama her test puan sonucum 70 le 90 arasi bi kere 100 yaptim burda cözdügüm her testen gectim vee bugün sınava girdim ve burdan calıstıgım cogu sorular cıktı ve gectim. 74 le sizden istedgim kafanizi verip.rahat gecebilirsiniz gectigim icin mutluyum rabbim herkeze basarili olmayi nasip.etsin iyi aksamlar
Cevap
Allah sizden razı olsun. Bu sitenin oluşumunda kattı sağlayan herkese,
Bu gün sınava girdim 88 aldım
Tüm soruları aynı
Herşey için teşekkürler.
Cevap
Arkadaşlar kitapta sorulan bütün soruları çözün yanlışlarınızı tespit edip üzerine yoğunlaşın birkaç tanede çıkmış sorulardan çözün rahatlıkla geçersiniz genellikle aynı soruları soruyorlar.Benim daha önce çözdüğüm sorular çıktı sınavımda çok rahatlıkla cevaplayıp 96 puan aldım.
Cevap
Dün sınava girdim ve burdan çalıştım + kitabı da bitirdim. 96 aldım. Günde 3-4 test çözmek yeterli oluyor.
Cevap
12 Ekim de sınavım var. pandemiden dolayı çok geç tarihte yapılacak. Bende biraz rahat davranmak zorundaydım ama ilk başta kursun bana verdiği kitabı bitirip notlar çıkardım. Size tavsiyem, günde 3 tane çıkmış soruları çözün daha sonra yanlış sorularının cevabını not edin ertesi gün tekrar çözün aynı testi, fark edeceksiniz ki çözmeye başladığınızda direkt aklınıza gelecek cevaplar. Bu tatikiği uygulayarak ilk başta 70 aldığım sınavlardan 96 - 100 almaya başladım.
Cevap
Arkadaşlar lütfen sorulari çozerken heyecan yapmayin hem testleri çözün hemde cikmiş sorulari ben her gun çözüyorum dun 86 aldim bu gun 80 heyecanlanmadan yaparsaniz cok basit aslinda
Cevap
Az önce sınavdan çıktım bu siteden bütün soruları cözdüm birebir aynı sorular çıktı emeğinize sağlık..
arkadaslar hepinize tavsiyem bu sıte cok faydalı
Cevap
Teşekkürler elektronik sinavinizdan 14 tane, çıkmış sorularınızdan 10 test çözdüm 94 aldım harikasınız ve teşekkürler
Cevap

Yorum ekle