Elektronik Ehliyet Sınav Soruları Çöz 2018-2019

Elektronik ehliyet sınav soruları sayfasında bulunan denemeler toplam 11 bin çıkmış ehliyet sınav soruları içerisinden seçilmiştir. Sorular 2008 - 2019 arası çıkmış sorulardan oluşmaktadır. Ayrıca sorular güncellenerek, yeni tipte sorular eklenmiştir. Toplam 26 Deneme sınavı bulunmaktadır. Yoğun bir emek ve ciddi bir çalışma ile hazırlanan bu deneme sınavları e-sınava uygundur. Sorular çıkma ihtimali en yüksek olan sorulardan oluşmaktadır. Yaptığımız sistemsel analizlerle adayların en çok zorlandığı sorulara da yer verilmiştir. Başarılı olmak için doğru yerdesiniz! Geçme puanı 70'tir. Sınavda başarılı olmak için en az 35 doğru cevabınızın olması gerekmektedir.

Ağustos 2019 ve Eylül 2019 E-Sınav Ehliyet Sınav Soruları

Unutmayınız: Günde en az 4 sınav çözerek elektronik sınava hazırlık sürecinizi tamamlayabilirsiniz! Ehliyet sınav soruları 2019

Dilerseniz üste verilen e-sınav denemelerini ve önceki yıllarda sorulmuş çıkmış ehliyet soruları çözebilirsiniz. Aynı zamanda kursta verilen eğitimlere katılmanızı ve sürücü kursu tarafından sizlere verilen çalışma kitaplarındaki konuları iyice özümsemenizi öneriyoruz.  Denemelerde en çok çıkan sorular, zor sorular ve çıkma ihtimali yüksek sorular yer almaktadır. Bu soruları çözerek elektronik ehliyet sınavına hazırlanabilirsiniz.

Yanlış, eksik veya hatalı soru görürseniz lütfen yorum alanında paylaşınız. Ayrıca yorum alanında çözmekte zorlandığınız veya anlamakta güçlük çektiğiniz soruları sınav adıyla birlikte, kaçıncı soru olduğunu belirtirseniz 24 saat içerisinde sorunun cevabı testin içerisine eklenecektir. Sınavı kazandıktan sonra lütfen yapmayı unutmayın.

1 1 1 1 1 Oylar 5.00 (9 Oylar)

Yorumlar

Cok calısıyorum denemelerde 75 alıyorum bu suru lar cokıyurmu
Cevap
Bende pazar günü sınava gireceğim nerden çalışmamı önerirsiniz
Cevap
21.08.2019 tarihinde girmiş oldum sınavdan 92 aldım sizin hazırlamış olduğunuz sorulara çalıştım çok faydasını gördüm gençler buradaki soruları çözerseniz sınavdan başarılı şekilde geçersiniz yeter ki stres yapmayın
Cevap
Arkdşlar burdaki sorular cikiyormu sınavda
Cevap
Bir de elektronik sınav 1 e baktım ordan 10 soru rahat çıktı arkadaşlar 20 ağustos bugün girdim
Cevap
Arkadaşlar ben geçtim 86 aldım darısı size
Cevap
Hangi deneme testine cok çalıştınız benimde 15 eylülde sinavim var cevap verebilirmisiniz???
Cevap
Temmuzda mı sürücü kursuna kayıt yaptırdınız sevgi hanım?
Cevap
Sevgi hnm burdan hangileri den çıkıyor rica etsem söyler misiniz bu hafta bende gircem sınava hangileri çıkıyor sinavda
Cevap
Arkadaşlar lütfen yardımcı olun buradaki sorulardan cikiyomu kesin teşekkür ederim
Cevap
25sınav var burdan çalışıyom şimdilak iyi gidiyor
Cevap
Benimde yarın sınavım var hadi bakalım puhnım hep 50 geliyor
Cevap
Benimde sınavım yarın burdaki puanlarım süper inşallah sınavdanda geçerim
Cevap

Yorum ekle