Elektronik Ehliyet Sınav Soruları Çöz 2022-2021-2020

Elektronik(e-sınav) ehliyet sınav soruları sayfasında bulunan denemeler toplam 11 bin çıkmış ehliyet sınav soruları içerisinden seçilmiştir. Sorular geçmişte sorulmuş çıkmış sorulardan oluşmaktadır. Ayrıca sorular güncellenerek, yeni tipte sorular eklenmiştir. Toplam 26 Deneme sınavı(Ehliyet Hazırlık 26'lı Deneme) bulunmaktadır. Yoğun bir emek ve ciddi bir çalışma ile hazırlanan bu deneme sınavları e-sınava uygundur. Sorular çıkma ihtimali en yüksek olan sorulardan oluşmaktadır. Yaptığımız sistemsel analizlerle adayların en çok zorlandığı sorulara da yer verilmiştir. Başarılı olmak için doğru yerdesiniz! Geçme puanı 70'tir. Sınavda başarılı olmak için en az 35 doğru cevabınızın olması gerekmektedir.

Ocak ve Şubat ve Mart2022 E-Sınav Ehliyet Sınav Soruları

Unutmayınız: Günde en az 4 sınav çözerek elektronik sınava hazırlık sürecinizi tamamlayabilirsiniz!

Dilerseniz üste verilen e-sınav denemelerini ve önceki yıllarda sorulmuş çıkmış ehliyet soruları çözebilirsiniz. Aynı zamanda kursta verilen eğitimlere katılmanızı ve sürücü kursu tarafından sizlere verilen çalışma kitaplarındaki konuları iyice özümsemenizi öneriyoruz.  Denemelerde en çok çıkan sorular, zor sorular ve çıkma ihtimali yüksek sorular yer almaktadır. Bu soruları çözerek elektronik ehliyet sınavına hazırlanabilirsiniz.

Yanlış, eksik veya hatalı soru görürseniz lütfen yorum alanında paylaşınız. Ayrıca yorum alanında çözmekte zorlandığınız veya anlamakta güçlük çektiğiniz soruları sınav adıyla birlikte, kaçıncı soru olduğunu belirtirseniz 24 saat içerisinde sorunun cevabı testin içerisine eklenecektir. Sınavı kazandıktan sonra lütfen yapmayı unutmayın.

Yorumlar

Ben bu cuma günü yine giriyorum sınava inşallah kazanırım bu sefer ilkinde 56 puan aldim
Cevap
Selam arkadaşlar kasımda girmiştim sınava 68 le kaldım bugün tekrar girdim 82 ile geçtim burdan sürükledi test çözmenizi tavsiye ediyorum çok benzer bire bir aynı sorularda çıktı şansıma animasyonlu sorularda çıkıyo bilginiz olsun başarılar :)
Cevap
Gerçekten çok zor 1de girdim 2 soruyla kaybettim haftaya 2nciye girmem yine kaybedeceğim biliyorum çok soru çözüyorum 70 80 100 alıyorum İnternetten kitaptan çok biliyorum ama orası zor arkadaşlar ben ilk okul mezunuyum ancak bukadar fazla bi bilgim yok mücadele ediyom herkesin umutları Gerçekleşir inşallah bol şanslar
Cevap
Geçtinizmi peki sınavı
Cevap
bir incisinde 62 ikincisinde 66 aldim inşallah bidakine
Cevap
Bende 60 70 80 alıyorum teste allah hepimizin yar ve yardımcısı olsun kazasız belası alırız hepimiz inşallah arkadaşlar amin
Cevap
Ben iki kere girdim birinciye çalışmadım 68 aldım ikinciye çok çalıştım 60 aldım nerede hata yapıyorum anlamadım.
Cevap
Ben dün akşam girdim telefondan hep 70 80 alıyorum ama orası farklı çünkü sınavda hep çalıştığım sorular yok
Cevap
Kaç aldın peki bende o civarlarda alıyorum testlerdede
Cevap

Yorum ekle