Elektronik Ehliyet Sınav Soruları 2018

elektronik ehliyet sınav soruları

Elektronik sınava hazırlanan sürücü adaylarına yönelik 5 adet özel deneme hazırladık ve devamında e-sınava hazırlık için merkezi sınav soruları yer alıyor. Denemelerde en çok çıkan sorular, zor sorular ve çıkma ihtimali yüksek sorular yer almaktadır. 

Elektronik Ehliyet Deneme Sınavları

Elektronik ehliyet sınavında sorulacak sorular merkezi sınavlardaki gibi açıklanmamaktadır. Bu nedenle elektronik ehliyet sınav sorularına ulaşmanız mümkün değil. Bu noktada önerimiz MEB tarafından sorulan ve ardından yayınlanan soruları çözmenizdir. Aynı zamanda kursta verilen eğitimlere katılmanızı ve sürücü kursu tarafından sizlere verilen çalışma kitaplarındaki konuları iyice özümsemenizdir. Üst kısımda MEB tarafından yapılan ve son 5 yıla ait ehliyet sınav soruları ve denemeler yer almaktadır. Bu soruları çözerek elektronik ehliyet sınavına hazırlanabilirsiniz.

Türkiye'de belli başlı illerde pilot olarak uygulanan elektronik ehliyet sınavına her geçen gün ilgi artmaktadır. Sınava giren adaylar çok kısa bir sürede teorik sınava alınmakta, ardından direksiyon sınavına girerek ehliyetlerine kavuşmaktadır.

Sponsorlu bağlantılar

Elektronik sınavlarda her türlü işlem elektronik ortamda yapılıyor. Sınavın uygulanışından tutun, sonuçların açıklanmasına kadar tüm süreçte bilişim teknolojileri kullanılmaktadır.  

5 1 1 1 1 1 Oylar 5.00 (2 Oylar)